Rezervovať

7 dôvodov, prečo si vybrať aquapark v Demänová rezort

7 dôvodov, prečo si vybrať aquapark v Demänová rezort

Letné horúčavy a osviežujúca voda k sebe jednoducho patria. Aj preto sme si vyhrnuli rukávy, poriadne zamakali a otvorili nový detský aquapark aquaFUN priamo v Demänová rezort! Toto leto si u nás naplno užijete veľký 20-metrový bazén, malý detský bazénik, vodné šmýkačky a kopu zábavy na aquazorbingu či vyraďovacej hre eliminátor.

Vieme, že na Slovensku funguje mnoho kvalitných aquaparkov. Preto vám prinášame 7 dôvodov, prečo by ste mali dať šancu práve tomu nášmu.

1. Aquapark je pre ubytovaných zdarma

Keď sa povie slovíčko aquapark, mnoho z nás si predstaví premrštené ceny za vstup, nekvalitné jedlo a rôzne poplatky za atrakcie navyše. Pokiaľ si zarezervujete pobyt u nás priamou rezerváciou, za celodennú zábavu v bazénoch neminiete už ani cent. Pre každého ubytovaného je celodenný vstup na každý deň úplne zdarma. 

2. Atrakcie vo vode aj vo vzduchu, ktoré neomrzia

Deti bude určite lákať vodná džungľa plná šmýkačiek, ktorej šéfuje veľký pirát. O to viac, keď zistia, že si môžu spraviť preteky na dvojšmýkačke! Mysleli sme aj na tie najmenšie zlatíčka – vďaka malému bazéniku s bezpečnou plochou na šmyknutie do nižšieho bazéna sa do vody zamilujú až po uši.

V celom Funcentre, kde sa náš vodný svet nachádza, je kopa unikátnych atrakcií. Pokiaľ si detičky budú chcieť od vody trochu oddýchnuť, zabaví ich trojposchodové 3D bludisko, bungee trampolína alebo mini zipline.

3. Animačný program bazéNOVINY

Denne sa na vaše deti budú tešiť animátorky, ktoré sa postarajú o zaujímavý program od rána do večera. Okrem pohybových aktivít, súťaží a tvorivých dielní si s detičkami užijú naplno aj priestory aquaparku. A teda povieme vám, BazéNOVINY sú poriadne osviežujúce.

4. Zábava, ale aj relax pre dospelých

Rodičia, nebojte sa – aj pre vás chceme len to najlepšie. Preto sme okolo bazénov vytvorili miesta na oddych s drinkom v ruke a opaľovanie sa. Pohodlné ležadlá sú hneď pri bazéne, takže môžete na detičky kedykoľvek hodiť očkom. Aj pri budovaní bazénov sme sa držali škandinávskeho dizajnu a využili hlavne drevo a kvalitné podlahové materiály.

5. Prebudíme vo vás športového ducha

V strede veľkého 20m bazéna bude nafukovacia prekážková dráha. Ani nebudete vedieť ako a celá vaša rodina sa bude pretekať, kto ju prejde prvý! Balans a výdrž si tiež potrénujete v nafukovacom valci v aquazorbing bazéne. A to nehovoríme o najväčšej výzve pre celú rodinu – nafukovacej hre eliminátor, pri ktorej je víťaz len ten, kto ostane posledný na nohách.

6. Všetko máte rovno pod nosom

Ak sa rozhodnete zažiť pobyt v našom rezorte, za nekonečnou zábavou vo vode už nemusíte nikam cestovať. Všetko potrebné – aquapark, sprchy, super jedlo v reštaurácii Pinus či obchodíku Kriváň máte priamo v rezorte. Stačí si na apartmáne obliecť plavky a šup do vody!

Rodičia, vy celú dovolenku nemusíte nikam šoférovať – nič vám teda nebráni v tom dať si k obedu či večeri miešaný drink. Okrem toho, vyhnete sa aj takým perličkám ako sadaniu do horúceho auta, balenia kopy vecí a hľadaniu parkovacieho miesta.

7. Čarovné prostredie priamo pod horami

Len si to predstavte – deti sa bláznia vo vode, vy si vychutnávate orosený koktail na ležadle a všade naokolo sú krásne liptovské hory. No nie je to jedinečné spojenie pre ideálnu rodinnú dovolenku?

Ak s nami súhlasíte, nezabudnite si zarezervovať pobyt na leto už teraz. Budeme sa na vás tešiť!