Rezervovať

Apartmán Simply Lux

Špecifiká apartmánu

Trojizbový apartmán SIMPLY LUX je jednoposchodová verzia apartmánu LUX. Keďže v tomto štúdiu nemusíte chodiť po schodoch, je to ideálna voľba pre rodiny s malými detičkami či staršími členmi rodiny. Pohodlne sa tu vyspí aj 6 ľudí.

Dominantou SIMPLY LUX je zaručene extra priestranná obývačka spojená s plne vybavenou kuchynkou vo vynovenom minimalistickom dizajne. Okrem jedálenského stola so stoličkami si počas dňa posedíte na rozkladacom gauči, ktorý viete večer jednoducho premeniť na dve plnohodnotné lôžka.

Súkromie vám poskytnú dve samostatné izby s kvalitnými manželskými posteľami, v ktorých sa vyspíte do ružova. Nájdete tam aj menšie pracovné stolíky, ktoré môžete využiť na prácu, písanie či kreslenie. Vedľa kuchynského kútika nájdete kúpeľňu so sprchovacím kútom a WC. Čerešničkou na torte je vlastná terasa, ktorá poskytuje nádherný výhľad na okolité pohoria Nízkych Tatier a prírodu Demänovskej doliny.

V rámci tejto kategórie môžete byť ubytovaní aj v Simply Lux apartmáne na prízemí, ktorý má namiesto dvoch samostatných spální jednu veľkú spálňu so zasúvacou stenou medzi dvoma manželskými posteľami.

Kapacita a vybavenie

Jednoposchodový
2 samostatné izby a 1 obývačka
4 pevné lôžka, 2 prístelky (rozkladací gauč)
Obývačka s kuchynským kútom
1 kúpelňa (1 WC, 1 sprchovací kút)
Veľká terasa s výhľadom
Káblová TV a telefón
WiFi
Základná cenaod245 €/ noc* cena za 6 osôb
Pozrite sa na ceny a dostupnosť