Rezervovať
Pekáreň KRIVÁŇ

Pekáreň KRIVÁŇ

Video rezortuGalériaPekáreň KRIVÁŇ

Domáca pekáreň Kriváň – pečieme s láskou

Máte chuť na sladké pečivo z kvásku alebo chrumkavé celozrnné kváskové pečivo? Hľadáte domácu pekáreň na chlieb v okolí miest ako je Liptovský Mikuláš, Liptovský Ján či Ružomberok? Chcete si dopriať chrumkavé raňajky priamo pri Liptovskej Mare? Zastavte sa v našej pekárni Kriváň.

Sme poctivá pekáreň a zároveň obchod s tradičnými slovenskými špecialitami. Ponúkame chutné oštiepky, ťahaničky, ovčie či kravské zrejúce syry – všetko samozrejme v BIO kvalite, made in Slovakia. Nájdete u nás aj domáce medíky, vínka a mäsové špeciality. 

Našou najväčšou pýchou sú vlastnoručne vyrobené kváskové chlebíky, bagetky a ďalšie pečivo. Dávame si záležať ako na kvalite, tak aj na výbornej chuti. Naše moravské koláčiky sú v okolí vychýrené. Ak neveríte, príďte sa pozrieť na vlastné oči a ochutnať. Naša príjemná obsluha sa vám bude s potešením venovať.

Sme súčasťou Demänová Rezortu

Bezlepková pekáreň Liptovský Mikuláš? Domáci chlieb na Liptove? Nech už bývate v ktorejkoľvek časti Liptova, spraviť si výlet k nám sa vám rozhodne oplatí. Nájdete nás priamo v srdci Demänová Rezortu, k dispozícii sme vám od pondelka do nedele v čase od 7:00 do 18:00.

Chystáte sa na pobyt na Liptov? Ubytujte sa priamo v Demänová Rezorte. Môžete si vybrať niektorý z apartmánových domov alebo wellness chát. Len si to predstavte – len niekoľko metrov od postele nájdete každé ráno našu rozvoniavajúcu pekáreň plnú čerstvého chrumkavého pečiva. Čo je lepšie ako výborné raňajky na slnkom zaliatej terase, ktoré si vychutnáte spolu s vašimi najbližšími? Všetci ubytovaní majú navyše 10 % zľavu na celý náš sortiment. 

Pekáreň KRIVÁŇ
Pekáreň KRIVÁŇ

Otváracie hodiny

Sme tu pre vás v týchto časoch:

PO-NE: 7:00 – 18:00