Rezervovať

Valentínsky víkend

GalériaValentínsky víkend
Valentínsky víkend
Valentínsky víkend

Prežite veselý rodinný Valentín alebo sladké rande vo dvojici

Láska má rôzne podoby. Valentín môže byť o romantike vo dvojici, ale aj o milovanej rodine – o tej bezhraničnej láske k deťom by vedel rozprávať snáď každý rodič na svete. Tak prečo tento sviatok neosláviť po svojom? Počas valentínskych dní sme si pre vás pripravili špeciálne valentínske menu, ktoré si vychutnajú dospelí ale aj detičky.

Pozrieť menu

Valentínska večera sa podáva v reštaurácii Pinus s romantickou večernou atmosférou:

  • 11. februára
  • 14. februára

 

*večeru si doplníte v druhom kroku rezervácie

Skvelá 4-chodová večera s prípitkom

Chuť výborného jedla a príjemnú atmosféru ešte umocní komorný hudobný koncert Samuela Lorinčíka, ktorý vám predstaví česko-slovenské hity v jeho podaní.

Čerešnička na záver

Počas valentínskej večere bude prebiehať predĺžený animačný program. Keď sa detičky najedia a vybehnú za zábavou s animátorkami do miniklubu, rodičom bude dopriata aspoň chvíľka romantiky vo dvojici.

Pokiaľ máte pobyt u nás už rezervovaný, alebo u nás neplánujete prespať, valentínske menu si môžete zakúpiť aj samostatne.

Skvelá 4-chodová večera s prípitkom

💗 Valentínsky apartmán 💗

💗 Valentínsky apartmán 💗

Špeciálna izba s prekvapením

Ukradnite si trochu romantiky a prežite nezabudnuteľný Valentín v tomto výnimočnom apartmáne, z ktorého srší láska zo všetkých strán. 💕 Či už ste vyznávačom sviatku zaľúbených, alebo nie, nikdy nie je na škodu si pripomenúť, že sa ľúbite.

Predĺžené animácie

Predĺžené animácie

Špeci detský program počas valentínskej večere

Počas valentínskej večere prebieha predĺžený animačný program až do 22:00. Zatiaľ čo si rodičia užijú chvíľu romantiky osamote, detičky si budú s animátormi vyrábať srdiečkové ozdoby, pohľadnice a vyznania do našej valentínskej pošty.